Oczyść skórę z toksyn

Jesteś tutaj::/Oczyść skórę z toksyn

Oczyść skórę z toksyn

Zadbaj o swoją skórę!

Większość świadomych zagrożeń środowiskowych ludzi stara się minimalizować ilość toksyn, które trafiają do ich organizmu.

Z reguły zaczynamy od prowadzenia zdrowego trybu życia poprzez odpowiednie odżywianie i ruch, aż do przeprowadzania zabiegów polegających na oczyszczaniu. Jednak wiele z tych osób nie zdaje sobie sprawy jak dużo niebezpiecznych związków jest absorbowanych poprzez naszą skórę. Ogólna jej powierzchnia nie jest mała i wynosi od 1,5-2m2!

Powierzchnia naszej skóry to od 1,5 do 2m2

Wyobraźcie sobie teraz, że płachtę materiału tej wielkości położymy przy ruchliwej drodze na kilka godzin. Jak myślicie ile szkodliwych substancji na niej znajdziemy po takim czasie? Mówimy ty tylko o pyłach, a co z naszymi ubraniami? Czy myślicie, że to co nosimy na co dzień jest zdrowe? Uzmysłówmy sobie jedno: Oczyszczanie skóry odpowiednimi do tego środkami powinno być dla nas czynnością codzienną!

Wiemy już, że oczyszczanie skóry jest bardzo ważne. Udajemy się więc do najbliższego sklepu aby nabyć odpowiednie do tego celu kosmetyki. Podstawą codziennej higieny jest mydło, jednak w wielu przypadkach w marketach mydło jest mydłem tylko z nazwy.

Niektóre sprzedawane mydła są bliższe składem proszkowi do prania

Składem często bliżej mu do proszków do prania niż do tego czym od wieków myli się nasi przodkowie. Kuszą opakowaniem, intensywnym zapachem, często kojarzonym z piękną reklamą w telewizji. Niestety, ale przy odrobinie wiedzy i spojrzeniu na tylną etykietę takiego produktu jego zalety kończą się wraz z lekturą jego składu. Utwardzacze, konserwanty, sztuczne barwniki i zapachy. Czy tak ma wyglądać „oczyszczanie” skóry po całym dniu absorbowania toksyn?

Mamy dla Was alternatywę. Mydła naturalne ręcznie robione wytwarzane od A do Z przy użyciu naturalnych składników metodami znanymi od wieków.

Mydło naturalne przyjazne dla Twojej skóry

Nie jest to droga na skróty. Nie oszukujmy się, nie jest to też metoda tania, łatwa, ani szybka w produkcji. Każde z naszych mydełek ma starannie dobrany balans składników(oleje roślinne, olejki eteryczne oraz składniki aktywne). Skład jest dobierany tak, aby konkretne mydełko działało w określony sposób. Przykładowo do oczyszczania skóry z toksyn proponujemy mydło z węglem aktywnym, które pomogło już wielu osobom z problemami skórnymi wynikającymi z stałej ekspozycji na szkodliwe substancje.

By |2018-10-11T19:31:42+02:0011 października, 2018|BLOG|1 komentarz

About the Author:

1 komenarz

  1. Mariola 11 października 2018 w 19:32 - Odpowiedz

    Dzień dobry. Z uwagi na wykonywany zawód mam stały kontakt z detergentami. Staram się nosić gumowe rękawice ochronne, ale nie zawsze jest to możliwie. Dodatkowo same rękawice odparzają naskórek na dłoniach. Skóra jest rozmiękczona i zaczyna się marszczyć. Niestety, ale dostępne lokalnie w Norwegii kosmetyki do rąk nie przynoszą pożądanych efektów. Zależy mi na oczyszczaniu skóry z detergentów i odpowiednim odżywieniu i nawilżeniu. Chciałabym spróbować Państwa produktów, jednak prosiłabym o informację, które z Państwa mydeł będą dla mnie najlepsze i czy jest możliwość wysłania mydełek do Norwegii(m.riola82@gmail.com).

Zostaw komentarz